Продавець ПП Фито-опт розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
768 відгуків

Шановні покупці ,звертаємо Вашу увагу!!! Всі оформлені замовлення буде відправлено в найближчий робочий день .Сподіваємось на розуміння . Дякуємо ,що обрали наш магазин Фіто-Опт !

ПП "Фіто-опт"
+380 (67) 261-91-42
+380 (95) 572-28-04

Трава гірець пташиний спориш

вверх
  • Трава гірець пташиний спориш, фото 2
  • Трава гірець пташиний спориш, фото 3
вниз
Трава гірець пташиний спориш

25 /100 г

Мінімальна сума замовлення на сайті — 130 грн

  • Готово до відправки
  • Код: Tr-0084
Трава гірець пташиний спориш
Трава гірець пташиний споришГотово до відправки
25 /100 г
+380672619142
  • +380 (67) 261-91-42
  • +380 (95) 572-28-04
  • +380 (73) 129-45-88
+380672619142
  • +380 (67) 261-91-42
  • +380 (95) 572-28-04
  • +380 (73) 129-45-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

 

Спортивна трава гірець 

Трава спориш опис

Горець пташиний (сперечка) Інші назви — спориша, гусяча трава, пшениця греча, трава-мурава, polygonum aviculare та ін.

Горець пташиний — це однорічна трав'яниста рослина родини гречаних зі стельовими, міцними та стійкими до витапування стеблами. Корінь стрижневий, листя дрібні, еліптичні, квітки невзорні, дрібні, біло-зелені, по 2-5 у пазухах листя. Плоди — тригранні дрібні, які обожнюють птиці.

Рослина невибаглива, росте на будь-яких ґрунтах і всюди — у дворах, садах, парках, по обочинах доріг, у молодих посадках, по берегах річок тощо.

Сперення застосування для лікування

З лікувальною метою використовують наземну частину рослини. Готують спориш у період цвітіння. Зрізають ножем і сушать у тіні, на горищах, розстилаючи тонким шаром. Зберігають сировину в холщових і паперових мішечках. Термін зберігання — 3 роки.

У народній медицині гірець пташиний застосовують у разі жовчнокам'яної хвороби, піску та каменів у нирках, сечовому міхурі, під час лікування гнійних ран, туберкульозу легенів, ревматизму, малярії, дизентерії, у разі занепаду сил після важких хвороб, для зниження кров'яного захворювання тиску, а також у разі шкірних захворювань (угрів, фурункулах, дерматитів) та ін.

Спортива використовується як самостійно, так і в збирах трав, він має сечогінну, протизапальну, потогінну, кровоочисну, тонізувальну, протибольову, жаропонжувальну та ранозагоювальну дію.

Спорыш розчиняють і виводять камені з нирок і жовчного міхура, жене пісок, покращує обмінні процеси в організмі. Але це делікатна процедура, пити настій гірці пташиного при каменях у нирках і жовчному міхурі треба з обережністю, нарощуючи дозування поступово до номінальної та моління до свого організму. Якщо немає досвіду такого лікування, краще це робити під наглядом фахівця.

Рецепти із застосування трави спориша

Для цього використовують рецепт — 1 столову ложку трави горщика пташиного (сперення) кинути в термос, залити 1 склянкою окропу, настояти 3 години, процідити. Пити по 1/3 склянці тричі на день за 30 хвилин до їди при каменях у нирках або жовтому. Через 5-10 хвилин після вживання настою спориша випити відвар дурник, приготованого за рецептом: 1 ст. ложку см. сировина кинути в 1 склянку окропу, кип'ятити 1 хвилину, настояти 8 годин, укутавши (можна перелити в термос), вранці процідити. Вживати двічі на день вранці та ввечері по 1/2 склянки в теплому вигляді.

Є й інші гарні рецепти з дроблення каменів, наприклад, з використанням споришу та коренів шипшини, але застосовувати їх треба з обережністю.

Настій спориша вживають також у разі жовтухи, на тлі жовчнокам'яної хвороби, захворювань нирок, сечового міхура, набряків ниркового походження. У разі набряків ніг із відвару або зі свіжої подрібненої трави роблять компреси на ніч.

Настій гірці пташиного приймають у разі порушення сольового обміну, подагри, поліартриту, ожиріння, а також як жарознижувальний у разі запалення легенів, бронхітів, бронхіальної астми, плевите, лихоманки, кашлю, туберкульозу легенів, коклюше.

Під час запалення слизової ротової порожнини, під час хрипоті настій спориша використовують для полоскання і приймають теплим всередину.

Горець пташиний, настій (водний): взяти 1 стіл. ложку сухої подрібненої трави, залити 1 склянкою окропу, накрити кришкою й настояти 30 хвилин, після процідити. Приймати по 1 столовій ложці, 3 рази на день, у разі перерахованих вище захворювань.

Спортив здавна зарекомендував себе як гарний кровоспинний засіб під час внутрішніх маткових кровотеч у післяпологовий період, після вагітності, у разі рясних менструацій, зовнішніх кровотеч.

Горець пташиний надає апетитний вплив під час гастритів, що зв'язують під час поносів, розладів шлунково-кишкового тракту, дизентерії. Корисно використовувати гірець у разі захворювань печінки та підшлункової залози, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, цукрового діабету.

Відвар гірчика пташиного вживають всередину та використовують для спринцювання під час білизни. Зовнішньо теж застосовують — у разі виразок, що довго не гояться, а також свіжих ран, забитих місць, пухлин, наривів, фурункулах і опіків. З настою або відвару горщика пташиного роблять примочки, використовують його для промивання ран.

Під час шкірних захворювань свіжу товчену траву, яка клала сік, кладуть на уражені місця, з відвару роблять ванночки та аплікації.

Горець пташиний тонізувально діє на нервову систему, його застосовують у разі нервового виснаження, як зміцнювальний засіб після важкої хвороби, у разі слабкості, занепаду сил у старечому віці, у разі неврастенії та як спазмолітик під час ревматичних і головних болів, для зниження кров'яного тиску.

Відваром спориша миє голову під час лупи, він зміцнює волосяні цибулини. За народним повіром, спориш має велику силу та віддає її людям, тому вони практикували літнім ранком бігати босоніж за росистою травою-маравою. А роса, як відомо, вбирає частину лікувальних речовин із трави, передала їх через шкіру ніг.

У лікувальній практиці використовується також і спиртова настоянка гірця пташиного. Її дії мало чим відрізняються від водного настою.

Настоянка гірця пташиного, спиртова: настояти траву гірца на 70% спирті, у співвідношенні 1:10, упродовж 1 доби, у теплому місці. Процідити та вживати по 10-20 крапель розвівши трохи водою, 3-4 рази на день до їди.

Горець пташиний (сперечина) протипоказання до застосування

Застосування споришу протипоказано у разі гострих запальних процесів у нирках і сечовому міхурі, під час вагітності.

Характеристики
Основні
ВиробникВласне виробництво
Країна виробникУкраїна
Характеристики товару
Склад чаюМоночай
Вага упаковки100 грам
Час заготівліЛіто 2021 року
Стан сировиниСуху сировину без добавок і домішок.
Фракція подрібненняМашинна нарізка довжиною 1-5 см
Інформація для замовлення
  • Ціна: 25 /100 г

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner