Продавець ПП Фито-опт розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
773 відгуків
ПП "Фіто-опт"
+380 (67) 261-91-42
+380 (95) 572-28-04

Кропива дводенна (трава) 50 грамів

вверх
  • Кропива дводенна (трава) 50 грамів, фото 2
  • Кропива дводенна (трава) 50 грамів, фото 3
вниз
Кропива дводенна (трава) 50 грамів

15 /упаковка

Мінімальна сума замовлення на сайті — 130 грн

  • Готово до відправки
  • Код: А-001
Кропива дводенна (трава) 50 грамів
Кропива дводенна (трава) 50 грамівГотово до відправки
15 /упаковка
+380672619142
  • +380 (67) 261-91-42
  • +380 (95) 572-28-04
  • +380 (73) 129-45-88
+380672619142
  • +380 (67) 261-91-42
  • +380 (95) 572-28-04
  • +380 (73) 129-45-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

В пакованні 50 грамів

Інші назви — кропива лікарська, пекуча, житалка, жалюга, жигла, стрикави, стрічка, жагарячка, стрикалка та ін. 

Кропива дводенна — це багаторічна трав'яниста рослина, роду Кропива. Стебель прямостійкий, заввишки 60-150 см. Вся рослина густо покрита пекучими волосками. Квітки однополе, хоча рослина двополое (двудомна). Обидва типи квіток зібрані в сережки. Росте всюди, але віддає перевагу вологому та болотистому ґрунту. 

Кропива дводомна широко використовується як у традиційній, так і в народній медицині. Навесні кропиви одна з найкорисніших рослин і на нашому столі, вона бажана "гостість" й необхідне джерело вітамінів. У разі недомагання навесні та не тільки рекомендують попити сік зі свіжого листя кропиви. 

Властивості кропиви. Кропива містить аскорбінову, пантотенову кислоти, вітаміни, солі заліза, кальцію та натрію й ін. 

У народній медицині кропива дводомна використовується як ранозагоювальний, сечогінний, загальнозміцнювальний, проносний, вітамінний, протисудомний, відхаркувальний засіб, а також як засіб сприятливо діє на обмін речовин. 

Кропиву рекомендують для лікування в разі анемії, атеросклерозу, м'язового та суглобового ревматизму, водянки, що сверблять шкірних екземи, як засіб, що підвищує виділення молока в жінок, що годують, у разі захворювань жовтих шляхів і печінки, у разі геморою, звичних запорах, шлункових кольок, розладів травлення. 

Листя кропиви під час зовнішнього застосування сприяють швидшому загоєнню ран. Зовнішньо застосовуються як настою для компресів і в разі опіків першого ступеня, а також у разі випадання волосся. 

Настій із листя кропиви: 1 ст. ложку подрібненого листя заливають 1 склянкою киплячої води, настоюють 10-15 хвилин, проціджують і охолоджують. Приймати настій до їди, за 15-20 хвилин. 

Свіжий сік кропиви дає найкращий ефект, ним можна замінити відвар у всіх випадках (30-40 крапель на день за 20 хвилин до їди). 

У разі кровотечі, особливо носових, п'ють свіжий сік кропиви дводомної по 1 чайній ложці тричі на день. Соком також можна промивати ніс, його п'ють і у разі рясних менструацій. 

Кропива для волосся. Крапива — чудовий і перевірений засіб під час випадання волосся. Сік свіжої кропиви втирають у шкіру голови для зміцнення та росту волосся. З цією ж метою настоєм листя кропиви ополіскують волосся після кожного миття голови (3 ст. л. сухого подрібненого листя кропиви залити 250-300 мл окропу, настояти 30 хв, процідити). Ось, наприклад, відгуки про кропиву:... я вже місяця три кропиву ополіскую — ефект супер! у мене волосся в'ється від природи, так після кропиви локони стали правильної форми. 

Кропива ефективно лікує захворювання шкіри голови (перхоть, свербіж і лущення), для цього також теплим настоєм ополіскують голову після миття. 

У разі різних внутрішніх кровотеч кропива чинить кровоспинну дію. Вона має також кровочисні властивості. У разі проблемної шкіри приймають по 2-3 склянки на день, настою з кропиви впродовж місяця. 

Вживати сік кропиви корисно паралізованим людям. Звичайно, ця недуга неможливо вилікувати кропивою, але в поєднанні з масажем і прийомами глибинної мануальної терапії можна розраховувати на гарний результат. Для ефективнішого лікування 2-3 тижні необхідно вживати елеутерокок. 

Насіння кропиви дуже цінуються у разі чоловічих проблем, а також для видалення небажаного волосся. 

Для збільшення чоловічої сили використовують такі рецепти

1. Насіння кропиви заварюють як чай (1 ч. л. на 1 склянку окропу) і п'ють за 30 хвилин до їди або за 1 годину після їди. 

2. Взяти 20 г сухого насіння кропиви залити 0,5 л доброго червоного виноградного вина, настояти 1 тиждень, потім процідити. Вживати тричі на день по 1 ст. л. у разі статевої слабкості. 

3. Змішані з медом і виноградним вином толчені свіжі насіння кропиви, також підсилюють статевий потяг і потенцію. 

Для видалення непотрібних волосся готують витяжку на олії. 

Олія кропиви (з насіння, для видалення непотрібних волосся): беремо 40 г. толченого насіння кропиви та заливаємо олією (100 г). Настаємо цю суміш два тижні. Після цього витяжку треба процідити та перелити в окрему скляну посудину, промене темну. Крапивна олія наносити на шкіру не частіше, ніж двічі на день, до повного видалення волосся. Зберігати його променьо в холодильнику, у щільно закритому посуді. 

Також є й інший спосіб застосування насіння кропиви для видалення непотрібних волосся — просто натирають свіжосорвне насіння кропиви проблемні зони щодня. Але не всім це зручно, тому перший варіант ялівець кращий. 

Навколо рецептів видалення волосся, ходять різні думки: комусь вони допомагають, комусь немає, комусь частково. Також ці рецепти не всім підходять, тому що можуть бути протипоказання до кропиви. Принціп роботи їх ґрунтується на випалюванні концентрованою речовиною коренів волосся, але є один нюанс, від цього може страждати і шкіра, і не в усе правда. Тож у кого ніжна та чутлива шкіра цей рецепт краще не використовуйте. 

Як засіб, що сприятливо впливає на основний обмін речовин, кропива дуже корисна людям похилого віку. До речі, вона запобігає появі ранньої сивини. 

У разі великих втрат крові також корисна кропива, оскільки вона сприяє збільшенню еритроцитів у крові. Вона також сприяє зниженню кількості цукру в крові, тому для нормалізації складу крові кропиву корисно вводити до лікарських зборів. 

Під час чиряків рекомендується вживати такий склад: листя кропиви дводомної, листя кульбаби, квітки тирну, взяти порогу. Потім 2 столові ложки суміші залити 2 склянками окропу та витримати в теплому місці 2-3 години, пити по 0,5 склянки тричі на день. 

У разі сильних гемороїдальних болів корисна суміш із листя кропиви та кори клушини. Взяти по 8 г кожного компонента та залити 1 л окропу, проварити 10 хвилин. Приймати по одній склянці 4 рази на день. 

Кропиву успішно застосовують у натуральній косметиці. З неї роблять креми, лосьєни, маски для обличчя. Листя кропиви — це джерело хлорофіла, у них міститься його до 5%. Хлорофіловий крем — чудовий косметичний засіб, його виготовляють, використовуючи хлорофіл, отриманий із кропиви. 

Маска з кропиви (на меді). Розтерті в каші свіже листя кропиви змішайте з рідким медом і нанесіть на шкіру обличчя. Маска добре помагає у разі надмірно сухої шкіри обличчя, у разі відчуття стягнутості та затисненості, а також корисна і для шкіри, що старіє. 

Аналогічне застосування у разі багатьох захворювань кропиви пекучої, сородички кропиви дводомної, а за внутрішніх кровотеч її ефект навіть вищий. Під час білїв рекомендовано приймати по 1,5 столові ложки соку кропиви пекучої, упродовж 2-3 тижнів. 

Напар із кропиви (у разі місячних): 3-6 столових ложок сировини залити 1 л окропу, настояти 20 хвилин, процідити. Пити по 1 склянці тричі на день за 40 хвилин до їди. Добре помагає під час місячних, для нормалізації менструацій. 

Препарати з кореня кропиви часто бувають ефективнішими, ніж препарати з листя. У разі немовляти, хвороб печінки, ревматизму, зниженої зсідання крові, цукрового діабету, гострих гастритів, ентероколітів, внутрішніх кровотеч, деяких захворювань сечоводів, нирково-кам'яної хвороби, у разі аденома простати на I та II стадій приймають відвар із листя й кореневищ кропиви (1 ст. л. сирья заливають 1 склянкою окропу, кип'ятять упродовж 5 хвилин, проціджують. П'ють по 1 склянці вранці та ввечері впродовж 1-1,5 місяця). 

Порошок розтерте насіння кропиви (сухих) призначають всередину по 2-4 г, приймати 3-4 рази на день у разі ниркової хвороби, бронхіту. 

Відвар із кропиви: беремо 5 ст. ложок сухої подрібненої трави кропиви (листя та стебла) заливаємо 0,5 л. окропу, витримуємо на малому вогні 5 хвилин. Потім прибрати з вогню та настояти, 30 хвилин, процідити. П'ют для поліпшення роботи серця, по 0,5 склянки, 4 рази на день, можна з медом або цукром. 

Відвар із кропиви та ожини (листя зі стеблами): взяти поровину, застосовують для регулювання функціональної діяльності кишківника та дизентирії:
1 чайну ложку суміші заварити 0,5 склянки окропу, настояти в теплому місці (у духовці). Приймати по 0,5 склянки тричі на день. 

Кропива, протипоказання. Настої, відвари, порошок із кропиви протипоказані у разі підвищеного згортання крові, гіпертонічної хвороби, під час вагітності, особливо в останні місяці. Не треба використовувати кропиву у разі кровотеч, спричинених пензликом, поліпами та іншими пухлинами матки та її придатків. Особлива обережність потрібна у разі призначення кропиви хворим із захворюванням нирок.

Характеристики
Основні
ВиробникВласне виробництво
Країна виробникУкраїна
Інформація для замовлення
  • Ціна: 15 /упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner