Продавець ПП Фито-опт розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
773 відгуків

Шановні покупці ,звертаємо Вашу увагу!!! Всі оформлені замовлення буде відправлено в найближчий робочий день .Сподіваємось на розуміння . Дякуємо ,що обрали наш магазин Фіто-Опт !

ПП "Фіто-опт"
+380 (67) 261-91-42
+380 (95) 572-28-04

Лабазник трава з квітками таволги в'язолистої 50 грамів

вверх
  • Лабазник трава з квітками таволги в'язолистої 50 грамів, фото 2
вниз
Лабазник трава з квітками таволги в'язолистої 50 грамів

35 /упаковка

Мінімальна сума замовлення на сайті — 130 грн

  • Готово до відправки
  • Код: K-0048
Лабазник трава з квітками таволги в'язолистої 50 грамів
Лабазник трава з квітками таволги в'язолистої 50 грамівГотово до відправки
35 /упаковка
+380 (67) 261-91-42
  • +380 (95) 572-28-04
  • +380 (73) 129-45-88
+380 (67) 261-91-42
  • +380 (95) 572-28-04
  • +380 (73) 129-45-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Лабазник або таволга в'язолісна — багаторічна трав'яниста рослина, що належить до родини трояндових. 

Трава лабазник може досягати досить великого розміру, вона має товсте потужне кореневище та прямий високий стібель із перистим або пальчастим листям.

Ця рослина цвіте рясно, квіти лабазника ніжні, білого або рожевого відтінку, об'єднані на верхівці стебла в металельчасті суцвіття з подвійним навколоцвітником. Чашечка квітки складається з 5-6 пелюсток, суцвіття дуже ароматні та медоносні. Цвітіння припадає на червень-іоль. Уріс з'являються плоди як багатооренька. Трава лабазник вологолюбства, стійка до холодів. Рослина часто трапляється в розрізаних лісах, серед чагарників, на опушках, полянах і луках, особливо гарні для нього болотисті сирі місця, берега річок і озер.

Заготівка лабазника

Для лікарських цілей кореневища таволги викачують восени, після того, як відомруть надземні частини рослини, або ранньої весни. Очищене коріння подрібнюють і висушують.

Молоде листя й пагони рослини збирають до початку розпускання квітів або на самому початку цвітіння. Квіти лабазника потрібно збирати в піковий період цвітіння. Сушити корені та траву лабазника краще в добре провітрюваному приміщенні. Зберігають заготовлену сировину в банках зі кришкою, що щільно закривається.

 
 

Лікувальні властивості Лабазника

Трава лабазник дуже широко застосовується в медицині. Корисні властивості лабазника зумовлені його складом. Він багатий на вітамін С, дубильні речовини та фенольні сполуки. Також ця рослина містить саліцилову кислоту та її похідні, у коренях містяться, крім того, феноглікозиди, флавоноїди та халкони. У стеблах і листі таволги є катехіни, фенолкарбонові кислоти, ефірні олії та найвищі жирні кислоти.

Завдяки своєму складу лабазник застосовується як тонізувальний, загальнозміцнювальний, заспокійливий, бактерицидний, діуретичний, зв'язувальний, кровоспинний, судинорозширювальний, заспокійливий, жарознижувальний, ранозагоювальний і протигельмінтний засіб. Також відомі жовчогінні, потогінні та сечогінні властивості лабазника, рослина здатна посилювати очисну функцію печінки та полегшувати головний біль. Препарати на основі таволги використовуються у разі ревматичних уражень суглобів, цукрового діабету, можуть застосовуватися для боротьби з вірусами.

Наявність саліцилатів у складі таволги забезпечує протизапальну дію, а також ефективність цієї рослини під час болів у горлі, м'язах і суглобах, грипі, ГРЗ, застудних захворювань, кашлі та астмі. Також лабазник застосовують для лікування герпесу, захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, бруньок, сечового міхура, щитоподібної залози. Ефективні препарати на основі таволги у разі  отруєнь, зокрема алкогольних. Лабазник допомагає у разі укусів отруйних тварин і комах, ран, шкірних запалень, фурункулах, наривів, виразок, акне та вугрів, лупи. Вважається, що лабазник здатний виліковувати навіть водобойзна.

Лікарські форми лабазника

З лікувальною метою використовуються всі частини рослини, з них готують настої, відвари, настоянки, мазі. Також лабазник застосовується як порошок, з квіток рослини заварюють чай. Використовують таволгу та в свіжому вигляді для компресів.

Рецепти народної медицини

Для приготування відвару лабазника беруть 1 чайну ложку подрібненої висушеної рослини, заливають двома склянками окропу та нагрівають на водяній бані впродовж пів години, після чого розчин проціджують і розводять водою до початкового об'єму. Приймати відвар треба по 1 столовій ложці тричі на день після їди. Відвар лабазника застосовують у разі артеріальної гіпертензії, нервових розладів, для дегельмінтизації і під час захворювань верхніх дихальних шляхів. Відвар із квіток таволги полегшує симптоми респіраторних захворювань уже через день після початку приймання.

Також відвар цієї рослини використовують для спринців під часкольпитах і безпліддя. Для цього на 20 г сухої сировини беруть 1 літр води, киплять упродовж пів години, після чого остуджують і проціджують. Спринцювання треба проводити двічі на день упродовж 10 днів. Під час менструального кровотечіспринцювання не роблять.

Настій лабазника готують з 1 чайної ложки подрібнених кореневищ рослини, для чого сировину заливають склянкою холодної кип'яченої води та настоюють упродовж 6-8 годин, після чого проціджують. Приготований настій приймають кілька разів упродовж дня. Відвари та настої з коренів таволги використовують для лікування патологій суглобів і онкологічних захворювань.

Для приготування мазі з трави лабазника необхідно взяти 20 г порошку з висушеної рослини та змішати зі 100 г вазеліну или ланолина. Отриманим складом потрібно змащувати ураження на шкірі 3-4 рази на день.

Також лабазник застосовується як настоянка на спирту або горілки, приготованої із сушеної сировини в співвідношенні 1 до 5 (або 1 до 3, якщо брати спирт). Перед застосуванням суміш настоюють упродовж 5 днів. Настоювання лабазника можна використовувати для примочок у разі невралгії, артриту й артрозу, ревматизму, невриту потрійного та лицьового нервів.

Зовнішнє застосування мазі та настойки лабазника в поєднанні з вживанням всередину відвару або чаю з квітів рослини під час герпесу, псоріазу, обпоясному лиші неабияк прискорює одужання. Також таволга допомагає у разі варикозного розширення вен і тромбофлебітів.

У складі рослинних сумішей лабазник застосовується для лікування гінекологічних захворювань.

Протипоказання

Препарати на основі таволги протипоказані під час вагітності, схильності до запорам (з-за зв'язувальних властивостей лабазника), схильності до гіпотонії (таволга знижує тиск) і людям із поганим згортанням крові (з-за протизбертальних властивостей лабазника, зумовлених вмістом саліцилатів).

Інформація для замовлення
  • Ціна: 35 /упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner